Java fejlesztő

Java fejlesztő BUdapest III. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 15, hétfő Azonosító: 2139

Komplex informatikai megoldásokat szállító partnercégünk számára keresünk tapasztalt Java fejlesztő pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Munkavégzés helye:
BUdapest III. kerület

Feladatok:

  • Fejlesztés / tesztelés
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása
  • Logikai, fizikai rendszerterv elkészítésében közreműködés
  • Ügyféllel való folyamatos egyeztetés a fejlesztés, tesztelés és támogatás során
  • Dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • 2-3 év JAVA programozói munkatapasztalat
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló programozói ismeretek (Java EE vagy Spring Framework)
  • JPA alapú entitás modellezésben szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tesztelési eszközökben való jártasság (jUnit, Mockito, AssertJ)

Előnyök:

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Spring Data JPA, Webflow
  • JAXB, JAXWS, Java EJB 3.1 tapasztalat
  • Java alkalmazás szerverek ismerete (JBoss, GlassFish)
  • angol és / vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalt vezető tanácsadók és szakértők irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • Kitűnő munkafeltételek, Innovatív szervezeti kultúra
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Rugalmas munkavégzés, home office
  • Folyamatos fejlődési lehetőség különböző hazai és nemzetközi projekteken