Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 12, kedd Azonosító: 2087

13. kerületi partnerünk az energiapiac számára fejleszt, tervez, üzemeltet szoftvereket. Csapataik 4 fejlesztőből, egy üzleti elemzőből és egy tesztelőből állnak. Bővülés miatt keresünk a csapatba junior/medior/senior Java fejlesztőket.

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Téged keresünk, ha

  • Szorosan együttműködő csapatban szeretnél fejleszteni.
  • Java világában jártas vagy.
  • Használod ezeket
  • - Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security),
  • - JPA, Hibernate,
  • - JUnit, Mockito
  • - SQL
  • - REST, SOAP, Messaging (pl. Apache Kafka)
  • - Angular, TypeScript
  • Nem riadsz vissza konténerektől, elosztott rendszerektől és adatbázisoktól.
  • Nyitott vagy új technológiákra, szeretsz tanulni.
  • Törekedsz az egyszerű megoldásokra Keep it simple, stupid!
  • Nincs commit-od tesztek nélkül és követi a Clean Code alapelveit a code review-n úgy is kiderül
  • Angollal nem állsz hadilábon (a nemzetközi ügyfeleink miatt), viszont elfogadod, hogy a cégen belüli a kommunikáció magyarul zajlik - tervezések, egyeztetések, storyk kidolgozása, stb.

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil álláslehetőség
  • Ingyen kávé, tea a konyhában
  • X-box, csocsó, játékszoba
  • Rendszeres csapatépítők, családi napok, céges síelés
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban való munkavégzés, SCRUM módszertan
  • Rugalmas munkaidő
  • Emberközpontú közeg, hosszú távú perspektíva
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség