Java Fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 16, péntek Azonosító: 2019

Ügyfelünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés Java 8-ban
  • Webes szolgáltatások (REST), backend üzleti logika fejlesztése
  • Docker, Jersey, Kafka technológiák valamelyikének ismerte
  • Adatbázis technológiai ismeretek (SQL, JPA)
  • Angol nyelvtudás specifikációk, dokumentációk olvasásához

Amit ajánlunk

  • Részt vehetsz érdekes, nemzetközi internetes szolgáltatás fejlesztésében
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezető fejlesztő támogatja munkádat és segíti szakmai fejlődésedet
  • Agilis, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalataidnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz