Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 26, csütörtök Azonosító: 1913

Nemzetközi, információ-technológiai szolgáltatásokkal foglalkozó ügyfelünk számára keresünk Java Fejlesztő kollégákat!

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Programozás Java nyelven
  • IMA9 fejlesztése / kiterjesztése
  • GitHub platform
  • Maven deployment
  • Forráskódok minőségellenőrzése SonarQube-val
  • Scrum fejlesztési methodológia használata
  • A MuleSoft tréninget a projekt biztosítja

Elvárások

  • A napi kapcsolattartáshoz stabil angol nyelvismeret szükséges, szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 éves java fejlesztői tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelv ismerete C, C++, C#, .NET, Python
  • PL-SQL / SQL Plus, Oracle DB ismeretek
  • Linux/UNIX/Windows Shell, Powershell és Batch programozási ismeretek
  • Perl, JavaScript, szkriptnyelvek ismerete
  • Virtuális platformok/Cloud technológiák ismerete VMware, ESX, Virtualbox

Amit ajánlunk

  • Multinacionális környezetben lévő folyamatos fejlődés
  • Karrierlehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet