Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1838

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

MI LESZ A FELADATODMI LESZ A FELADATOD

  • A csoporton belül a Te feladatod lesz a szerver oldali java fejlesztés, valamint a kapcsolódó tervezési és teszt támogatási feladatok. Ennek a csoportnak a részeként a Te feladatod is lesz a java fejlesztői keretrendszer fejlesztése és a fejlesztői szabványok gondozása. Ezen feladatok során kapcsolatot tartasz a többi fejlesztő csapattal, a beszállítókkal, architektekkel és integrációs fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel, projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...

  • több éves fejlesztői gyakorlattal rendelkezel java szerver oldali fejlesztésben,
  • ismerős vagy Servlets, XML, XHTML, JDBC, IceFaces, Spring, Hibernate technológiákban,
  • dolgoztál már elosztott rendszerek környezetben (Java, WebSphere Application Server, JBoss, LifeRay, DB),
  • szóban és írásban is használható angolnyelv-tudásod van.

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.