Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 25, szerda Azonosító: 1803

Pénzügyi területen tevékenykedő partnercégünk csapatába Java fejlesztőt keresünk.

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • a szervezet informatikai rendszereinek továbbfejlesztése és támogatása
  • szoftverminőség-biztosítása
  • egységtesztek, mock-ok készítése
  • release készítése
  • új technológiák felderítése, rendszerbe állítása

Elvárások

  • legalább 4-5 éves Java (J2EE) szoftverfejlesztési tapasztalat
  • gyakorlati fejlesztési ismeretek (JPA, Hibernate, EJB 3.1 vagy SpringBoot, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták, webszolgáltatások, XML/XSD/WSDL)
  • gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek (SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL)
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • dokumentáció olvasás/írás szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • pontos, igényes munkavégzés
  • folyamatos fejlődési igény, önképzés

Előnyt jelent

  • Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery, GIT/SVN, Apache CXF, Sonar, Jenkins technológiák, rendszerek valamelyikének ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • fejlesztői reggelik a belső tudásátadás érdekében
  • önszerveződő programok egy jó csapatban