Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 12, kedd Azonosító: 1638

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Java fejlesztőt.

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Lehetőség lesz:

  • Java alapú szoftver fejlesztési feladatok elvégzésére önállóan és csapatban
  • Zöldmezős projektekben való részvételre
  • A fejlesztési feladatok kapcsán kapcsolattartásra a rendszerszervezőkkel és üzleti elemzőkkel
  • A rendszerek fejlesztési feladatainak tervezésére és koordinálására az IT és üzleti területek bevonásával
  • Új technológiák nyomon követésére az architekt kollégákkal együttműködve
  • Részvételre az agilis módszertani fejlesztési folyamat megfelelő fázisainak megbeszélésein.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 1-3 év OO fejlesztői tapasztalat (Java, C#)
  • Projekt-tapasztalat (3+ fő, 2+ hónap)
  • Adatbázis és hálózati ismeretek
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Minőségi, precíz munkavégzés (kódminőség magas szinten tartása).

Előnyt jelent:

  • Többrétegű architekturális ismeret, Enterprise Service Bus ismeretek (főként OSB, Message queueing)
  • Web-fejlesztési tapasztalatok (HTML, CSS, Ajax, jQuery)
  • Alkalmazáskapcsolati ismeretek (WS, Queuing, Service Bus)
  • Biztonságtechnikai ismeretek
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Build & Deploy technológiákkal/technikákkal kapcsolatos tapasztalat