Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 november 7, kedd Azonosító: 1606

Repülés-szimulációs szoftver fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresek új kollégát:

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Java alapú egyedi üzleti szoftver fejlesztése 8-10 fős SCRUM csapatban
  • UI design
  • Backend és adatbáziskezelés
  • Nagyobb hangsúly a frontenden lesz

Elvárások

  • Java fejlesztői tapasztalat Java EE (elsősorban web-profile) környezetben 2+ év tapasztalat mellett
  • Webes technológiák magas szintű ismerete (REST, HTML5, CSS, Javascript)
  • Legalább fél év Angular 2 vagy 1 év Angular 1 fejlesztési tapasztalat
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Service Oriented Architecture szemlélet
  • Rich Internet Application keretrendszerek ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Jól struktúrált igényes kód írása (clean code) és annak tesztelése
  • Git, SVN verziókezelők ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és kreatív gondolkodás
  • Eredményorientáltság és nyitottság a folyamatos fejlődésre
  • Képesség szisztematikus munkavégzésre csapatban
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • Apache/Tomcat alkalmazásszerverekkel szerzett tapasztalat
  • Jenkins, Maven, Hibernate rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • PostgreSQL (es/vagy Oracle) adatbázissal és SQL nyelvvel kapcsolatos ismeretek
  • BIRT rendszerek ismerete
  • Responsive WebDesign ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Egyedi projektek a cég profilja által
  • Közvetlen, barátságos kollégák
  • Valódi fejlődési lehetőség
  • Nyelvtanfolyam (angol, német, francia)
  • Tréningek, továbbképzések támogatása