Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 október 26, csütörtök Azonosító: 1581

Megbízónk számára keresünk Java fejlesztőt pályakezdőtől egészen senior szakemerig, akik az agrár- és térinformatika területén nyújtanak majd megoldásokat állami és kereskedelmi cégeknek:

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása

Elvárások

  • Hibernate, Sping, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete

Előnyök

  • Android/iOS programozási ismeretek, GWT, C#
  • Vaadin
  • PHP programozói ismeretek

Amit ajánlunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Barátságos csapat
  • Laptop, mobiltelefon
  • Home office