Java fejlesztő (Budapest, XI. kerület

Mobil fejlesztő, Java fejlesztő Budapest, XI. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 július 5, csütörtök Azonosító: 1898

Partnerünk egy rugalmas hozzáállással rendelkező, család-, és kerékpár barát cég, amely már több mint 15 éve működik Budapesten, 250 fős létszámmal. 45 fős fejlesztői csapatukba keresünk új szakembert. A Cég számára kiemelten fontos a technológiai újítás és az innovációs fejlesztés.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Mobil fejlesztő, Java fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Feladatok

  • Projektekben való aktív részvétel (saját és külsős ügyfelek projektjei egyaránt tartoznak majd Hozzád)
  • Speciális rendszerek fejlesztése a felmerülő igények alapján
  • Új funkciók implementálása
  • Részvétel a tervezési folyamatokban
  • Meglévő funkciók támogatása

Elvárások

  • 1-2 éves (vagy akár több) tapasztalat Java fejlesztésben - JAVA SE VAGY Java EE
  • Spring, Maven, REST, Hibernate, Jenkins, Continuous Integration ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • A Cégnél fejlesztheted szakmai kompetenciádat
  • Különféle projekteken dolgozhatsz (egy része saját, másik része partner cégekhez kötődik)
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat fog körül venni
  • Béren kívüli egyéb juttatások cafeteria (br. 400.000 Forint éves szinten) + bónusz
  • A Cég kiemelten rugalmas és család-, valamint kerékpár barát!
  • Ha felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, kérlek jelentkezz szakmai önéletrajzoddal!

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20