Java architekt német ÉS Angol nyelvtudással

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 2, péntek Azonosító: 1742

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Feladatok

  • Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel
  • Programspecifikációk készítése
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Több éves (6+) projekttapasztalat J2EE környezetben
  • Adatbázis ismeretek (Oracle SQL/DB2)
  • AppServer ismeretek (Websphere)
  • Eclipse ismeretek
  • JavaScript tapasztalatok
  • Tárgyalóképes német ÉS angol nyelvtudás

Előnyök

  • A scrum módszertan ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet