IT vezető

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 23, hétfő Azonosító: 1789

IT vezető pozíció (2019 januárig vezető helyettes) betöltésére keresünk egy 1000 főt meghaladó, nagy múltú közigazgatási szervhez, kormányzati szolgálati jogviszony létestésítésével az alábbi feladatokkal és elvárásokkal

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • Átalakulóban lévő főosztály menedzselése
  • Az IT szervezeti alapfunkciók, mint fejlesztés, üzemeltetés, támogatás feladatainak menedzselése
  • A strukturális változások nyomon követése, irányítása
  • Új technológiai irányvonalak feltérképezése
  • Informatikai stratégia kialakítása és irányítása
  • Külső partnerek és állományi munkaerő átszervezése, valamint kapcsolattartás
  • Hatékonyság javítása
  • Tárgyalásokon érdekérvényesítés
  • Partnerünk nemzetközi fórumokon IT szakmai kérdésekben való képviselete

Elvárások

  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Strukturális átalakításokban és IT stratégia kidolgozásában szerzett tapasztalat
  • Gazdálkodási szemléletmód
  • Teljesítménymérésekben való részvétel
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Innovatív gondolkodásmód
  • Szakirányú végzettség
  • People management
  • Kiváló tárgyalóképesség, fejlett asszertív kommunikáció

Előny

  • SAS/Java/Forms reports/Oracle adatbázisok koncepcionális ismerete

Amit ajánlunk

  • kiemelkedő bérezés
  • esetenkénti home office lehetőség
  • családbarát munkáltató
  • szakmai fejlődés, piacképes tudás