IT Üzleti elemző fejlesztői/architekt tapasztalattal

Üzleti elemző, Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 12, hétfő Azonosító: 1748

Nemzetközi partnerünk alkalmazás üzemeltető és fejlesztő csapatába keresünk olyan IT Üzleti elemzőt, aki erős technikai háttérrel rendelkezik és szeretné magát megmérettetni egy ügyfélközpontú munkakörben, de a fejlesztői/architekt feladatokban is szeretne a jövőben részt venni.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző, Architect
Budapest

Feladatok

  • Üzleti rendszerek architektúrális és fejlesztési dokumentációjának kidolgozása
  • Portfólió folyamat vezérlése, interfészek fejlesztése és üzemeltetése, valamint katalógus menedzsment
  • Forráskód minőségének biztosítása (Code-Review)
  • Üzembe helyezési folyamatkísérete, hibakezelésében való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • J2EE fejlesztői vagy architekt tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeret (Oracle)
  • Java framework ismerete: Spring, Tomcat, Camel, JSF, ApacheMQ, Hibernate
  • Ügyfélorientált megközelítés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Proaktivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Folyékony német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20