IT Solution Architect

Architect Budapest II. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 12, kedd Azonosító: 2190

Mérnöki szemléletű IT területén jelenlévő partnerünk számára keresünk IT Solution Architect pozícióba munkatársat, aki egyrészt átlátja, összefogja ügyfeleik stratégiai igényeire adandó megoldásaikat, másrészt tanácsot ad a belső fejlesztési irányokra, technikai és architekturális szinten.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Munkavégzés helye:
Budapest II. kerület

Feladatok:

  • Belső fejlesztési irányok összefogása, technológia tanácsadás
  • Üzleti igények rendszereket átívelő átlátása és IT megoldások tervezése
  • Futó fejlesztéseknél műszaki főmérnöki szerepkör ellátása
  • Új fejlesztési módszerek, eszközök, technológiák folyamatos monitorozása és felhasználási javaslatok megfogalmazása
  • Ügyfél oldali törzsadatkezeléssel kapcsolatos stratégia kidolgozása
  • Szoftver architektúra tervezése, interfészek tervezése

Elvárások:

  • 5+ éves solution vagy enterprise arcitect területen szerzett tapasztalat
  • Aktuális fejlesztői környezetek és nyelvek átfogó ismerete (.Net, C++)
  • Adatbázis kezelők (Oracle/MSSQL) és modellező nyelvek (UML, stb.) ismerete
  • Jártasság törzsadatkezelés területén
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő, home office
  • Stabil munkakörnyezet, kiváló csapat
  • Izgalmas kihívások