IT Solution Architect

Architect 15.ker Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 december 4, hétfő Azonosító: 1644

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Munkavégzés helye:
15.ker

Feladatok

  • részletes architektúra tervezés során meghatározni a módosítandó alkalmazásokat, szoftver komponenseket és a felhasználható technológiákat.
  • a szoftver komponensek közötti interfészek megtervezése, integrációs minta, alkalmazott technológia és kommunikációs protokoll meghatározása, IT Architektúra tervezése, alap szoftverek, futtató környezetek meghatározása.
  • az új fejlesztésekben a megoldási módok megtervezése, a meglévő architektúrába illesztése
  • megvalósítási fázisban rendszertervezés, fejlesztés, integrációs és tesztelés támogatása
  • az elosztott platformú fejlesztések integrációja, a fejlesztések, üzembe állítási feladatok szakmai irányítása
  • kapcsolat tartás a megrendelő üzleti területekkel, a beszállítókkal, projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások

  • IT architekti, senior Java vagy integrációs fejlesztői tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • célorientáltság, témavezetői tapasztalat
  • analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • összetartó csapat, támogató környezet
  • nyitott, közvetlen légkör
  • képzési lehetőségek, tanfolyamok
  • családbarát támogatások
  • fix bérezés, cafeteria, egyéb juttatások