IT security officer

IT biztonság szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 23, csütörtök Azonosító: 1955

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
IT biztonság szakértő
Budapest

FŐBB FELADATOK

  • Biztonsági elemző és felügyeleti rendszerek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása
  • Üzletmenet-folytonossági és IT biztonsági szabályzatok kezelése, ellenőrzése
  • IT és fizikai biztonsági kockázatelemzésekben való aktív részvétel
  • Üzletmenet-folytonossági események, biztonsági incidensek kivizsgálása
  • Rendszer és alkalmazás szintű jogosultságok szabályzása, ellenőrzése
  • Új rendszerek bevezetésének, használatnak kockázat értékelése (hálózat szegmentálás, tűzfalbeállítás/optimalizáció,log-monitor bevezetése, stb.)
  • Külső auditok megszervezése, intézkedési tervek elkészítése, végrehajtás ellenőrzése
  • Üzemeltetési feladatok ellenőrzése, biztonsági ajánlások megtétele
  • IT fejlesztések során a privacy by design alapelv biztosítása, az adatvédelmi szempontok biztosítása a folyamat kezdetétől a végéig, illetve betartatása az üzemeltetés során.
  • Felhasználók képzésében való részvétel

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 2-4 éves IT biztonsági tapasztalat vagy 3-5 éves Windows szerver üzemeltetői tapasztalat IT security feladatokkal
  • Jó analizáló és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, nyitottság, terhelhetőség, megbízhatóság, proaktív hozzáállás

ELŐNY

  • ISO 27001, PCI-DSS, GDPR szabványok bevezetésében, alkalmazásában, auditálásában, tanúsításban szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • Francia nyelvtudás
  • MS Active Directory tapasztalat
  • CCNA tanúsítvány