IT sales/ IT szolgáltatások tanácsadó

Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 9, kedd Azonosító: 2241-1

Ügyfelünk új termékcsaládjuk bevezetéséhez keres új kollégát IT sales / IT szolgáltatások tanácsadó pozícióba!

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • Az új IT infrastruktúra termék- és szolgáltatás portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete
  • A cég meglévő ügyfélkörének IT kihívásainak és potenciális üzleti igényeinek beazonosítása
  • Aktív sales tevékenység, valamint értékesítők szakmai támogatása az ügyféltalálkozók alkalmával
  • Ügyféligényre szabott javaslatok kidolgozása, megoldások megfogalmazása önállóan vagy az értékesítőkkel közösen és ezek megvalósításának prezentálása az ügyfelek részére
  • Komplex értékajánlatok elkészítése, árazása, erőforrások kalkulációja, ügyfélajánlatok bemutatása
  • Részvétel a szolgáltatás ügyfél oldali bevezetésében (kezdeti projekt, tudás átadás-átvétel, folyamatok kialakítása)
  • Delivery, support és back-office csapatokkal való szoros együttműködés
  • Értékesítés fejlesztését célzó visszajelzések biztosítása

Elvárások

  • IT sales, IT üzemeltetés ismeret/ tapasztalat (főként Microsoft technológiák)
  • Átfogó, naprakész hardver és szoftver ismeret
  • Felsőfokú gazdasági informatikai és/vagy informatikai végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Proaktív személyiség, lehetőségek felismerése az ügyfelekkel történő együttműködésben
  • Nagyfokú önállóság, nyitottság
  • Megoldás-orientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
  • Csapatszellem és konfliktuskezelési- illetve érdekérvényesítési képesség
  • Napi munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hazai és nemzetközi utazási hajlandóság

Amit az ügyfelünk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus, támogató csapat
  • Nemzetközi utazási lehetőség
  • Teljesítményorientált bónusz csomag
  • Home-office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség az IT világ leginnovatívabb szereplőinek technológiájával

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20