IT Rendszerszervező

Üzleti elemző, Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 20, péntek Azonosító: 1787

Pénzügyi területen tevékenykedő partnercégünk csapatába IT rendszerszervezőket keresünk.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző, Rendszerszervező
Budapest

Feladatok

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
  • line business (support)

Elvárások

  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • az UML módszertan magas szintű ismerete
  • szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat
  • jártasság elméleti és gyakorlati adatbázis tervezésben, SQL nyelv ismerete
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés, csapatjátékos attitűd
  • informatikai újdonságok nyomon követése, folyamatos fejlődési igény, önképzés

Előnyt jelent

  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete BPMN, Enterprise Architect, Middleware, Tibco, MQ, Java (J2EE), Oracle, XML

Amit a cég kínál

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • jól megközelíthető munkahely a belváros szívében