IT Recruitment Consultant

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 18, hétfő Azonosító: 2127

Cégünk, a Bluebird International Zrt., 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Ha szeretnél vidám, fiatalos csapatban, inspiráló és modern környezetben dolgozni, jelentkezz Hozzánk! IT területen belül igen változatos pozíciókon dolgozunk, startupok, multicégek, nagyobb magyar és külföldi vállatok számára!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Új csapattagunk teendői:

  • IT toborzási projektek teljes körű menedzselése
  • Ügyféligények felmérése, elemzése, pontosítása
  • Álláshirdetések készítése
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Beérkező jelentkezések nyomon követése
  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása
  • Mindenkori partner igényeinek megfelelő szakmai és személyiségre vonatkozó összefoglaló készítése
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása ATS rendszerünkben
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás jelöltekkel és ügyfelekkel, ügyfélkapcsolat folyamatos ápolása
  • Piac feltérképezése, piaci infók összeállítása ügyfeleink számára

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • Kimondottan IT szakemberek toborzásában szerzett legalább 3+ év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással bírsz
  • Eredményorientált, magabiztos, kommunikatív, precíz, lelkes és fejlődni vágyó recruiter vagy

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home-office
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Összeszokott, sikeres, vidám csapat
  • Céges csapatépítők, spontán rendezvények pl. közös reggeli, társas estek, masszázs