IT Recruitment Consultant

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 23, péntek Azonosító: 1761

Légy csapatunk új tagja! Jelentkezz hozzánk IT RECRUITMENT CONSULTANT pozíciónkba! Ha élvezed a kutatómunkát, érdekel az IT világa és lelkes fejlődni vágyó recruiter vagy, Téged keresünk! Modern belvárosi környezet, sikeres fiatalos csapat, előrelépési és folyamatos képzési lehetőségek várnak Rád!

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, elemzése
  • End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
  • Ügyfél és jelöltoldali személyes valamint telefonos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kimondottan IT szakemberek toborzásában szerzett legalább pár hónap szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Eredményorientált, magabiztos, kommunikatív, precíz személyiség

Amit ajánlunk

  • Modern belvárosi iroda
  • Előrelépési lehetőségek
  • Folyamatos képzési lehetőségek
  • Fiatalos, sikeres csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag