IT projektmenedzser

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 18, hétfő Azonosító: 1875

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába IT projektmenedzsert keresünk.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • projektek vezetése, részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • projekttagok koordinálása, erőforrástervezés
  • projekt kommunikációs tevékenység ellátása
  • támogató informatikai rendszerek továbbfejlesztésének menedzselése
  • kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változások kezelése

Elvárások

  • 2-5 év gyakorlat projektvezetésben
  • felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • MS Project magabiztos használata
  • IT és/vagy üzleti projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • rendszer- és stratégiai szemléletmód
  • határozott fellépés és jó döntéshozatali képesség
  • nyitott személyiség
  • erős érdeklődés az informatika iránt, és igény a folyamatos fejlődésre
  • pontos, igényes munkavégzés
  • terhelhető, rugalmas hozzáállás

Előny

  • banki / biztosítói IT rendszerek ismerete
  • pénzügyi szektorban szerzett projektvezetési gyakorlat
  • PMI, illetve agilis módszertan ismeret
  • legalább középfokú német vagy angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • jól megközelíthető munkahely a belváros szívében
  • cafeteria, teljesítményarányos bónusz