IT Freelance Project Manager

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 28, szerda Azonosító: 2046

We are looking for experienced, billable IT professianals for mid and long term, highlighted projects at our partner, related to the oil industry.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Tasks

  • Enhancement/refactoring of sales P&L data for fuels and special products, reporting application

Requirements

  • Data integration project experience
  • P&L data, controlling knowledge
  • Strong PM and coordination skills

Demand

  • 10-12 month
  • 5 days/week