IT fejlesztési vezető

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 6, csütörtök Azonosító: 2042

Nemzetközi partnerünk a lakossági hitelezési tevékenységre specializálódott. A 6. kerületben, modern környezetben találhatóak meg. Az IT csapatba keresünk IT fejlesztési vezetőt.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladataid:

  • A terület vezetőjeként részt veszel a vállalat IT stratégiájának kidolgozásában és annak megvalósításában.
  • Koordinálni fogod a JAVA fejlesztői és a rendszerszervezési csapat munkáját, szorosan együttműködve az üzemeltetői- és üzleti területekkel, valamint külső beszállítókkal.
  • Projektek megvalósításában vállalsz majd aktív szerepet, és gondoskodsz az irányításod alá tartozó erőforrások optimális felhasználásáról.
  • Felügyelni és értékelni fogod a fejlesztési csapat teljesítményét, valamint a csapat által nyújtott szolgáltatások minőségét.
  • Szerepet vállalsz a csapat fejlesztésében, az egyéni célok kitűzésében és követésében.
  • Együttműködsz az IT vezetővel, a helyi menedzsment tagjaival és a nemzetközi színtéren dolgozó kollégákkal.

Amit szeretnénk:

  • Tapasztalt vezetőre van szükségünk, 3-5 éves IT területen szerzett vezetői tapasztalattal, valamint a kollégák irányításához szükséges vezetői- és társas képességekkel.
  • Alapvető számunkra a szakmai felkészültség, lehetőleg a JAVA alapú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat, a modern IT technológiák ismerete.
  • Folyékony angol nyevtudásra lesz szükséged a feladataid ellátásához.
  • Fontos a jó együttműködés az üzleti területekkel, ezért szeretnénk, ha ez az elv vezetne téged is.
  • Sok a tennivaló, szorosak a határidők, adódnak konfliktusok, ezért elvárt, hogy tudj problémás helyzeteket menedzselni.
  • Kiválóan boldogulsz majd, ha lelkesen és dinamikusan végzed a feladataidat, tisztán és érthetően kommunikálsz, a teljesítmény és a munkával kapcsolatos igényesség vezérel.
  • Előny, ha ismered és használod a különböző projektmenedzsment módszertanokat.

Előny:

  • Pénzintézetben szerzett tapasztalat.