IT Business Analyst /Hitelezés/Bankkártya

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 21, kedd Azonosító: 1953

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel IT Business Analyst pozícióba munkatársat hitelezési folyamatok IT oldali üzleti elemzői támogatására.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A hitelezési rendszereket érintő üzleti igények egyeztetésének és elkészítésének szakértői támogatására
  • Az igényhez tartozó leghatékonyabb megoldás kialakításában részt venni
  • A funkcionális specifikáció készítésének szakmai oldalról történő támogatására és véleményezésére
  • Elemzői tesztesetek készítésére, azok végrehajtására
  • Kapcsolattartásra a rendszerszervezőkkel, az üzleti és egyéb IT területekkel.

Jelentkezz, ha

  • Felsőfokú gazdaságtani és / vagy informatikai szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot
  • Banküzemi és pénzügyi ismeretekben jártas vagy
  • Üzleti elemzések, rendszer- és teszt-specifikáció területe nem idegen számodra
  • Angol nyelvtudásod legalább középfokú, aktív, tárgyalóképes
  • Csapatjátékos vagy, Jó kommunikációs képességgel.

Előny

  • BA sztenderd (pl.PMI, BABOK) ismeret
  • Banki számlavezetési és fizetésforgalmi folyamatok alapos ismerete
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete.