Integrációs Specialista

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 3, csütörtök Azonosító: 1813

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet katonai és civil repülésszimulátorok fejlesztése területén.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Repülésszimulátorok (FMS) telepítése, karbantartása
  • Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt
  • Ügyféllel való kapcsolattartás szimulátorközpontban
  • Hibák jelentése és nyomonkövetése
  • Munkafolyamatok fejlesztése
  • Az ügyfél elvárásainak és a határidőknek megfelelő döntéshozatal

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy szoftvermérnöki diploma
  • Tartós külföldi munkavégzésre való hajlandóság (akár 1 év)
  • Számítógépes hálózatok alapos ismerete
  • Scriptnyelvek legalább alapszintű ismerete (bash, perl)
  • Elemzések, jelentések készítésében szerzett tapasztalat
  • Önszervező és proaktív hozzáállás
  • Műszakban és/vagy hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • Önállóság és gyors tanulás
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Büntetlen előélet, biztonsági tanusítvány igényléséhez

Előnyök

  • Szimulációs rendszerek ismerete
  • Összetett, több nyelven (pl. C++, Java) írt alkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, Python, perl, racket stb.)
  • Német és/vagy francia nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos és érdekes projektek, Sokféle környezet és programozási nyelv, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok, Felsőfokú és doktori tanulmányok valamint saját kutatások támogatása, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Modern idorakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás