Integráció fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 6, szerda Azonosító: 1862

Banki területen működő partnerünkhöz keresek 13. kerületi munkavégzéssel Integráció fejlesztő pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Lehetőséged lesz

  • Részt venni a Bank integrációs stratégiájának megvalósításában
  • Megoldani az üzleti projektek komplex integráció fejlesztési feladatait
  • Változatos és korszerű rendszer integrációs projektekben dolgozni
  • Átlátni a banki rendszerek kapcsolatait és kommunikációját
  • Szorosan együttműködni a banki integrációs csapattal

Csatlakozz, amennyiben

  • Jártas vagy a Middleware technológiákban
  • Érdekel a SOA és a Microservices világ jövője
  • Átfogó rendszer integrációs ismeretekkel rendelkezel
  • Otthonosan mozogsz a SOAP, a REST, az XML, a JSON és kapcsolódó technológiák és eszközök világában
  • Gyakorlattal rendelkezel az API-k építőköveinek (interfész definíciók, mapping-ek, stb.) tervezésében
  • Úgy érzed, hogy egy fejlesztési feladat nem ér véget a kód kiadásakor
  • Szívesen dolgozol proaktívan

Előnyök

  • Banki IT tapasztalat
  • Middleware technológiák ismerete (ESB, MQ)
  • Oracle Service Bus fejlesztési tapasztalat
  • Integrációs minták koncepcionális ismerete