Informatikai belső ellenőr

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 28, hétfő Azonosító: 1837

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünkhöz informatikai belső ellenőrt keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • A jogszabályoknak megfelelő működés elősegítése és ellenőrzése
  • A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése
  • Belső szabályzatok véleményezése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása
  • Projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a külföldi anyavállalat IT-szakértőivel

Elvárások

  • Elsősorban gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Otthonos mozgás az iparági működés követelményei között (jogszabályok, ajánlások, sztenderdek ismerete),
  • Belső ellenőrzési vagy hasonló területen szerzett, néhány éves gyakorlat (információbiztonság, folyamatszervezés, audit, könyvvizsgálat, minőségbiztosítás)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny

  • Rendszerszemlélet és jó logikai képesség
  • Kockázatfelismerő készség
  • Nyitott, kommunikatív, határozott és rugalmas fellépés, együttműködő attitűd
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Proaktív, lelkes személyiség
  • Folyamatfejlesztő és innovátor attitűd

Amit a cég kínál

  • Teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Kafetéria
  • Hosszú távú, biztos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai tanulási lehetőség egy dinamikusan fejlődő szakosított hitelintézetben
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések