IT infrastruktúra architect

Architect Budapest 15. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 31, szerda Azonosító: 1710

A Banki IT egyik fontos területe az üzemeltetés. Szinte minden egyes változás, projektfeladat kihatással lehet az üzemeltetett alkalmazásokra, infrastruktúra elemekre, így kiemelten fontos ezek gondos tervezése, monitorozása és naprakészen tartása. Ha van tapasztalatod rendszer üzemeltetésben, tervezésben, tudsz nagyvállalati rendszerben gondolkozni, jól kommunikálsz, ismered a napi IT trendeket, és szeretnéd, hogy a kezed nyomán még jobb banki rendszerek születhessenek, akkor ez a pozíció remek lehetőség Számodra. Igazi gondos gazdája lehetsz a banki infrastruktúrának, és érdekes projekt feladatokban vehetsz részt.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Munkavégzés helye:
Budapest 15. kerület

Ez az álláshirdetés már lejárt. Kérjük böngésszen jelenlegi kínálatunkból.

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20