Infastruktúra architect

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 31, szerda Azonosító: 1710

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Feladatok:

  • Tervezed és támogatod az alapinfrastruktúrához kötődő fejlesztési feladatokat.
  • Részt veszel az egyes üzleti projektek műszaki megvalósítási terveinek elkészítésében, javasolsz alkalmazandó technológiákat.
  • Megfogalmazod a műszaki kiírásokban az IT elvárásokat az adott fejlesztéssel kapcsolatban, majd részt veszel a technológiai kiválasztási folyamatokban és a megvalósításban.
  • Ezen feladatok során kapcsolatot tartasz a megrendelő üzleti területekkel, a beszállítókkal és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • dolgoztál már hasonló munkakörben és/vagy ismered a nagyvállalati gondolkodásmódot,
  • van tapasztalatod az alábbi platformok és technológiák többségében: AIX, Linux, IBM WebSphere vagy Jboss alkalmazás szerverek, Oracle, MsSQL adatbázisok, Xen, ESX virtualizációs környezetek, alkalmazás monitorozás (Nagios, Dynatrace),
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
  • előny, ha ismered az ITIL módszertant,
  • analitikus, rendszerező gondolkodású vagy,
  • szükséges, hogy legyen szóban és írásban is használható angolnyelv-tudásod.