IT infrastruktúra architect

Architect Budapest 15. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 31, szerda Azonosító: 1710

A Banki IT egyik fontos területe az üzemeltetés. Szinte minden egyes változás, projektfeladat kihatással lehet az üzemeltetett alkalmazásokra, infrastruktúra elemekre, így kiemelten fontos ezek gondos tervezése, monitorozása és naprakészen tartása. Ha van tapasztalatod rendszer üzemeltetésben, tervezésben, tudsz nagyvállalati rendszerben gondolkozni, jól kommunikálsz, ismered a napi IT trendeket, és szeretnéd, hogy a kezed nyomán még jobb banki rendszerek születhessenek, akkor ez a pozíció remek lehetőség Számodra. Igazi gondos gazdája lehetsz a banki infrastruktúrának, és érdekes projekt feladatokban vehetsz részt.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Munkavégzés helye:
Budapest 15. kerület

Feladatok:

  • Az alapinfrastruktúrához kötődő fejlesztési feladatok tervezése és támogatása.
  • Részvétel az egyes üzleti projektek műszaki megvalósítási terveinek elkészítésében, alkalmazandó technológiák javaslása.
  • Műszaki kiírásokban az IT elvárások megfogalmazása az adott fejlesztéssel kapcsolatban, majd részvétel a technológia kiválasztási folyamatban és megvalósításban.
  • Kapcsolattartás a megrendelő üzleti területekkel, beszállítókkal, és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Tapasztalat releváns munkakörben.
  • Tapasztalat az alábbi platformok és technológiák többségében AIX, Linux, IBM virtualizációs környezetek, alkalmazás monitorozás (Nagios, Dynatrace).
  • Szóban és írásban használható angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Előnyök:

  • ITIL módszertan ismerete.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • Támogató, rugalmas környezet, szakmai kihívások.
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelt cafeteriával.
  • Munkavégzés helye
  • Budapest 15. kerület