IFRS szakértő (Budapest, VI. kerület)

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 6, kedd Azonosító: 1995

Kiemelt budapesti székhelyű - nemzetközi - partnerünkhöz keresünk szakembert IFRS területre. A Cég pénzügyi területen működik már több mint 15 éve Magyarországon, a Cég létszáma meghaladja a 450+ főt.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Az új Szakember részt vesz az IFRS bevezetését célzó projektekben és az IFRS sztenderdek értelmezében a felmerülő ügyfél igények alapján
  • Tanácsadásban is aktívan közreműködik, valamint az IFRS-ek szerinti jelentés és/vagy IFRS-ek szerinti könyvelés bevezetésében is részt fog venni
  • IFRS könyvelési, beszámoló készítési folyamatok kidolgozásának támogatása is az új Munkatárs feladata lesz, továbbá a Cég ügyfelei számára az IFRS-ek szerinti egyedi és konszolidált beszámolók készítése is hozzá tartozik majd.
  • Ezen felül az IFRS-ek bevezetésével és alkalmazásával kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása, jogszabályi változások követése illetve az egyéb IFRS és magyar számviteli tanácsadás is kiemelt feladata lesz.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (pénzügyi/számviteli területen)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat számviteli és reporting területen (magyar számvitel ÉS IFRS)
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Jó problémafelismerő képesség és megoldásorientált személyiség
  • Folyékony szakmai angol nyelvtudás (naponta fogja tudni használni a Szakember)

Előnyök

  • DipIFR és/vagy ACCA végzettség

Amit ajánlunk

  • Piacképes alapbér + cafeteria + bónusz (és rugalmas munkaidő, illetve két hetente 1 home office)
  • Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem jelentkezzen.