IDM tanácsadó/szakértő

IT biztonság szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 24, kedd Azonosító: 1799

Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres IDM tanácsadó, IDM szakértő munkatársakat.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
IT biztonság szakértő
Budapest

Feladatok

  • Részvétel IDM rendszerek tervezésében, bevezetésében, támogatásában
  • Folyamatok felmérése, koncepciók készítése
  • Specifikációk készítése (követelmény és funkcionális)
  • IT biztonsági tanácsadáshoz kapcsolódó feladatok
  • Tesztelésekben részvétel
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Főiskolai, egyetemi lehetőség szerint informatikai végzettség
  • legalább 3 éves IDM rendszerek bevezetésében/támogatásában szerzett tapasztalat
  • Microsoft, SAP alapismeretek
  • csapatszellem, nyílt gondolkodás
  • rendszerszintű gondolkodás
  • precizitás, alapos és igényes munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • angol nyelvismeret

Előnyök

  • Novell IDM rendszer ismerete
  • MS Active Directory belső működésének ismerete, LDAP ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Fejlesztési módszertanok ismerete

Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Inspiráló, emberközpontú környezet
  • Versenyképes juttatások