Identity and Access Management rendszer tanácsadó

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 február 15, csütörtök Azonosító: 1722

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Feladatok

  • Identity and Access Management Informatikai rendszerek testre szabása
  • Kiegészítő fejlesztések megvalósítása / tesztelése/ dokumentálása
  • Rendszer oktatása/ bevezetés támogatása az ügyfél részére
  • Pre-sales folyamatok szakmai támogatása pályázati dokumentáció vonatkozó szakmai részeinek megírásával

Elvárások

  • Egyetemi szakirányú végzettség
  • Legalább fél év fejlesztői tapasztalat Java EE környezetben
  • Oracle/MySQL/Postgre adatbáziskezelő alapismeretek
  • Angol és német középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 3-6 hónapos németországi betanulás
  • időnként utazás európai ügyfelekhez