Hardware developer- PCB layout tervezés

Egyéb fejlesztő Budakalász Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 29, kedd Azonosító: 1843-1

Partnerünk autóipari fejlesztések területén kiemelkedő multinacionális vállalat, mely komplex autóipari termékek fejlesztését végzi szoftver és a hardver oldalon egyaránt. Budapesti csapatába keresünk Hardware fejlesztő kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budakalász

Feladatok

  • Autóipari technológiákhoz kötődő vezérlőegységek PCB-Layout
  • Hazai és külföldi társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Magabiztos, kommunikációs képes angol vagy német nyelvtudás
  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek (PCB gyártás, SMT)
  • CAD szoftverek ismerete (Altium, Eagle)

Képességek

  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete (OrCAD, Protel, Altium )
  • Nemzetközi csapatban szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Parkolási lehetőség