Hardver fejlesztő/Projektvezető

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 április 5, szerda Azonosító: 1390-2

Nemzetközi ügyfelünk csapatába keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Elektronikai alkatrészek modelljeinek létrehozása PCB-Layout tervező rendszerekhez
  • Gyártástechnológiai és gyártói előírások implementálása
  • Gépjárműelektronikai vezérlőegységek layout projektjeinek támogatása
  • Szoros együttműködés hazai és nemzetközi fejlesztőpartnerekkel, társosztályokkal

Elvárások

  • Bsc. vagy Msc.villamosmérnök képesítés
  • Elektronikai és digitális-technikai ismeretek
  • Képes önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Tárgyalóképes Angol vagy Német nyelvismeret
  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete (pl.: OrCAD, Protel, Altium stb.)
  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek (pl: NYÁK, SMT)
  • Munkatapasztalat nemzetközi fejlesztőcsapatban

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Juttatások és szolgáltatások
  • Gyermekgondozási támogatások
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Étkeztetés
  • Helyi tömegközlekedési lehetőségek
  • Tér a kreativitásnak
  • Városi infrastruktúrák