GE Proficy-iFix fejlesztő/Specialista

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 11, szerda Azonosító: 1779

Ipari informatkára specializálódott partnerünk csapatába keresünk GE Proficy/iFix szakértőt. A cég főként RFID alapú gyártásautomatizálással, egyedi alkalmazásfejlesztéssel foglalkozik.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • a GE rendszerbázisú (GE Proficy, iFix, iHistorian, Plant Applications) SCADA alkalmazások üzemeltetése, módosítása és új alkalmazások készítése, fejlesztése a cég magyarországi ügyfele és annak külföldi üzeme számára

Elvárások

  • főiskola, vagy ezzel egyenrangú releváns szaktudás
  • GE Proficy, iFix, Historian, Plant Applications SCADA rendszerek üzemeltetésében és ezen rendszerekre épülő alkalmazások kialakításában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • automatikai rendszerekkel szerzett gyakorlati ismeretek (terepi kivitelezésben szerzett tapasztalat)
  • angol műszaki nyelv kommunikációs szintű ismerete írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó használata az alkalmankénti vidéki ügyfélnél történő munkavégzés esetén
  • pontosság, precizitás, jó kommunikációs képességek, ügyfélközpontú attitűd

Előnyök

  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit a cég ajánl

  • home office lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség