Gazdasági vezető, főkönyvelő

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 11, csütörtök Azonosító: 2244-2

Ügyfelünk a magyar és közép-kelet-európai piac egyik legnagyobb prémium termékekkel foglalkozó kereskedelmi cége, mely több, mint 10 éve dinamikusan fejlődik, növekszik.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Havi riport készitése minden hó 10-ig
  • Éves költségvetés tervezés
  • Évente kétszer a group audit package elkészitése
  • Magyar beszámoló elkészitése
  • KSH, MNB riportok és NAV bevallások elkészítése
  • Cég képviselete az adóhatóságok előtt
  • Banki tranzakciók elkészítése (devizaváltások, utalások)
  • A kapott eredmények elemzése
  • Teljeskörű könyvelés amely az adatrögzítést is magában foglalja
  • Az adminsztratív folyamatok kontrollja, továbbfejlesztése
  • A pénzügyi csapat munkájának felügyelete, koordinálása

Elvárások

  • Minimum 3 éves munkatapasztalat hasonló pozícióban
  • Regisztrált mérlegképes végzettség
  • Főkönyvelői tapasztalat
  • Az angol nyelv aktiv használata (irásban és szóban egyaránt)
  • Pénzügyi ismeretek, analitikus képesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Irodai számítógépes programok magabiztos használata
  • Jó kommunikációs képesség