Full stack fejlesztő (web)

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 2026

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • MIT CSINÁL NÁLUNK EGY SENIOR FULL STACK DEVELOPER
  • -Aktívan részt vesz a fejlesztés teljes életciklusában, tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében
  • -Meglévő rendszereket szakértői szinten támogatja
  • -Folyamatosan nyomon követi a technológiai trendeket, alkalmazza a best practice-eket és szakmailag támogatja a csapat többi tagját
  • -Proaktívan és kezdeményezően részt vesz a technológiai kérdésekben
  • -Agilis módszertanok szerint végzi a munkáját

Elvárások

  • ÖRÖMMEL VÁRJUK A JELENTKEZÉSED, HA
  • -Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • -5+ éves releváns szakmai tapasztalattal bírsz
  • -Jól ismered a Microsoft technológiákat (ASP.NET , ASP.NET Web API, C#, LINQ, EF)
  • -TDD, DDD, MVC, OOP, GoF rövidítések ismerősen csengenek
  • -Szereztél már tapasztalatot a webes technológiákban (CSS, HTML, JSON, XML)
  • -JavaScript világában is jártas vagy (AngularJS, jQuery)
  • -SQL és NoSQL ismeretekkel bírsz (MSSQL, MongoDB, Cosmos DB)
  • -Érdeklődsz a felhő alapú megoldások iránt (Microsoft Azure)
  • -Verziókezelő rendszer használata rutinszerű számodra (TFS, VSTS, Git)
  • -Kommunikációs szintű az angol nyelvtudásod

Amit ajánlunk

  • Kimagasló napidíj