Frontend (Angular) fejlesztő

JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 20, kedd Azonosító: 2002

Partnerünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Céljuk, hogy ebben a tevékenységben Magyarország elsőszámú informatikai szállítója legyenek. Ügyfeleik elsősorban nemzetközi hátterű telekommunikációs, pénzintézeti és média szektor nagyvállalatai.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Nagyvállalati környezetben alkalmazások számára felhasználói felület tervezése, készítése

Elvárások

  • Legalább 3-5 év gyakorlati tapasztalat frontend fejlesztésben
  • JavaScript, HTML5, CSS ismeret
  • Bootstrap keretrendszer ismerete
  • Angular platform, TypeScript tudás
  • tapasztalat verziókövető rendszerek (SVN, Git) használatában
  • REST szolgáltatások ismerete

Amit a cég kínál

  • Részt vehetsz érdekes, nemzetközi internetes szolgáltatás fejlesztésében
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezető fejlesztő támogatja munkádat és segíti szakmai fejlődésedet
  • Agilis, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalataidnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz