Freelancer üzleti elemző

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 11, hétfő Azonosító: 2111

Villamosenergetikai partnerünk számára keresünk üzleti elemző feladatok ellátására freelancert, hosszú távú, full time, on-site projektre.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

FELADATOK

  • IT rendszerek fejlesztési igényeinek szervezése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel,
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények és üzleti folyamatok felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • Folyamat modellezés,
  • IT specifikációk készítése, minősítése,
  • Fejlesztések minőségbiztosítása (dokumentumok, tesztelés),
  • Az üzleti dokumentációk folyamatos karbantartása,
  • Beszerzési folyamatok támogatása.

ELVÁRÁSOK

  • Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség,
  • Elméleti és gyakorlati elemzői/rendszerszervezési ismeretek,
  • Legalább 2 éves üzleti elemzői munkatapasztalat nagyvállalatnál,
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook),

KÉSZSÉGEK

  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás,
  • Ügyfélorientált szemlélet, tanulási készség,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség,
  • Kiváló kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság.
  • Munkavégzés helye III. kerület