Freelancer Solution Designer/Solution Architect

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 12, hétfő Azonosító: 2022

Közép és hosszútávú projektekre várjuk Solution Designer/Solution Architect feladatok elvégzésére számlaképes szakemberek jelentkezését banki és telco területre. Partnerünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • Nagyvállalti környezetben az üzleti igények alapján IT architektúra megoldások tervezése
  • Üzleti igényeket megvalósító rendszerek meghatározása
  • BRS (Business Req. Spec.) készítés támogatása
  • HLD/LLD (High Level Design/Low level Design) készítés támogatása, szükség esetén részvétel a dokumentumok készítésében
  • IT rendszerek közötti integráció tervezése, meghatározása
  • Fejlesztések figyelemmel kísérése, GAP-ek, felmerült problémák kezelésének támogatása
  • E2E tesztelés, UAT támogatása, felmerült problémák megoldásának támogatása
  • Részvétel egyeztetéseken (üzleti területtel, szállítókkal)

Elvárások

  • 3-5 év tapasztalat SD/SA területen
  • Tapasztalat enterprise IT architektúra, IT integrációk tervezésében
  • Enterprise technológiák ismerete (Java EE, integrációs technológiák, SOA architektúra)
  • Enterprise alkalmazások fejlesztésének, fejlesztési módszertanának ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Tervezési eszközök, módszertanok ismerete

Előny

  • Telekommunikációs terület ismerete
  • Pénzintézeti terület ismerete