Freelancer Senior Xamarin fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 12, hétfő Azonosító: 2023

Fél éves projektre várjuk senior xamarin fejlesztő kompetenciával rendelkező számlaképes szakember jelentkezésést. Kiemelkedő kereseti lehetőség, nemzetközi csapat, non profit szektor számára készített fejlesztés.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Projekt

  • Egy krízisközpont informatikai hátterének a megvalósítása a cél, amely a páciens követő és ellátó rendszer lenne. Adott esetben a kitelepült segítők ezen az applikáción keresztül tudják a betegeket felvenni, orvoshoz irányítani és a felhőben tárolni, így amikor újabb orvoshoz kerül minden adat fent lesz már a rendszerben. Az apllikációnak nomád körülmények között, pl. internet elérése nélkül is működni kell, illetve nagy hibatűréssel kell megvalósítani

Elvárások

  • Confirmed .Net Experience in Xamarin - Android/IOS (>5years)
  • Confirmed Experience in CI/CD
  • DevOps Oriented
  • Design sensibility is important
  • Important Code Quality driven