Freelancer Projektmenedzser (bank)

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 11, hétfő Azonosító: 2124

Hosszú távú on site projektre keresünk projektmenedzseri feladatok ellátására freelancert, banki projekt tapasztalattal. Lokáció 13. kerület.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Arra számítunk, hogy az alábbi témákban jártas vagy

  • Van tapasztalatod nagy (min. 2-3 ezer embernapos) informatikai projekt szakmai vezetésében
  • Szívesen megtervezed a projekt végrehajtásához szükséges feladatokat, erőforrásokat, költségeket és határidőket, ami alapján a feladatokat allokálod és nyomon követed
  • Rendelkezel műszaki rendszertervezési tapasztalattal
  • Szívesen támogatod módszertanilag a kollégákat
  • Részt vettél már olyan projektben, ahol több beszállítóval kell együttműködni
  • Könnyen átlátod a komplex rendszerek elemeit, függőségeit
  • Előny, ha műszaki háttérrel rendelkezel (Java programozóból majd vezető fejlesztőből lettél projektvezető)
  • Előny a banki, hitelezési projekttapasztalat
  • Örülünk, ha szereted a kihívásokat és proaktív a hozzáállásod

Olyan lehetőséget és vállalati kultúrát kínálunk, ahol

  • Önállóan vezethetsz projektet nagyvállalati közegben
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz