Freelancer Java Middleware fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 18, hétfő Azonosító: 2068

Olyan kreatív és tanulni vágyó Java és middleware szoftverfejlesztőket keresünk alkalmazásintegrációs fejlesztési projektünkre, akik szakmai igényességükkel és jó együttműködési képességükkel eredményes tagjai lesznek a projektnek. A kivitelező a szolgáltatások fejlesztését SOA és microservice architektúrában, Docker, Java 8, és Oracle Service Bus technológiák felhasználásával végzi, DEVOPS modellben, agilis fejlesztési módszertannal.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Elvárások

  • Arra számítunk, hogy van 2-3 év tapasztalatod Java szoftverfejlesztés területen, valamint
  • Részt vettél webes szolgáltatások (SOAP/REST) és interfészek fejlesztésében
  • Foglalkoztál interfész leírók tervezésével és készítésével (WSDL/XSD)
  • Találkoztál middleware technológiákkal (ESB, MQ/JMS)
  • Előnyt jelent a Weblogic és Oracle Service Bus tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szükséges a specifikációk, dokumentációk olvasásához

Amit ajánlunk

  • Olyan munkalehetőséget és vállalati kultúrát kínálunk, ahol
  • Részt vehetsz változatos és komplex, rendszerintegrációs projektekben
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezető fejlesztő támogatja munkádat és segíti szakmai fejlődésedet
  • Tapasztalataidnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz