Freelancer Interface tesztelő

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 14, hétfő Azonosító: 2076

Interface tesztelő feladatkör elvégzésére várjuk számlaképes szakemberek jelentkezésést, aki egy nagyobb fejlesztőcsapat tagjaként dolgozna. Full time, on-site munkavégzés preferált.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok

  • Tesztesetek írása webszolgáltatásokra (SOAP, HTTP, XML)
  • SOAPUI tesztek készítése
  • Tesztek futtatása, issue-k bejelentése és követése
  • Tesztadatok előállítása

Elvárások

  • Gyakorlat interfészek (pl. webservice-k) tesztelésében
  • XML ismerete
  • SQL ismerete adatbázis lekérdezésekhez
  • Jira issue tracking rendszer ismerete
  • Rendszer logok olvasása, alap szintű értelmezése

Előny

  • Banki rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • min. 1 éves projekt
  • teljes lekötöttség (h-p) heti 40 órában
  • modern környezet
  • helyszín 13. ker