Freelancer C# fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 21, hétfő Azonosító: 2079

Freelancer C# fejlesztő számlaképes szakemberek jelentkezését várjuk közép és hosszú távú projektre full time, on-site munkavégzéssel. Webformst ismerő régi motorosok és 2-3 éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is örömmel fogadjuk több különböző projektre.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • ASP.Net alkalmazások fejlesztése
  • adatbázisok tervezése, fejlesztése
  • fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • saját fejlesztési feladatokkal kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Van legalább 2-3 éves .NET fejlesztői tapasztalatod
  • ismered az alábbi Web technológiákat
  • HTML (HTML5 ismerete előny)
  • CSS (CSS3, LESS ismerete előny)
  • JavaScript, JQuery könyvtár tapasztalat
  • XML, XPath, XSD, XSL, (JSON ismerete előny)
  • legalább írásban és dokumentáció olvasás/megértés szintjén tudsz angolul
  • pontos, alapos és igényes vagy a munkavégzésedre
  • motivált, proaktív hozzáállással végzed a feladataid

Előny

  • adatbázis tervezési ismeretekkel
  • adatbázis szerverek, SQL nyelv ismerettel (MS SQL, Oracle)
  • Hibernate köztes réteg ismerettel
  • van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • JSP, további Java Web Framework ismereted is van (pl. Spring, JSF, Struts)