Freelancer Business Analyst

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 14, hétfő Azonosító: 2081

11. kerületi munkavégzéssel keresünk full time Business analyst munkatársat on site munkavégzéssel.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Feladataid

  • Megérted és felméred a valós üzleti folyamatokat
  • Menedzseled a teljes a fejlesztési scope-ot
  • A cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztQ csapatot a Scrum Masterrel karöltve napi szinten támogatod, segíted Qket a legoptimálisabb eredmény elérésében
  • Dokumentálod az üzleti igényeket
  • KépernyQterveket készítesz
  • Kapcsolatot tartasz az ügyféllel, informálod a projekt menetével és a fejlesztési lehetQségekkel kapcsolatban
  • Tesztelsz
  • Részt veszel a Scrum eseményeken

Elvárások

  • Tapasztalatot
  • oAgilis és Scrum keretrendszerek használatában
  • oProject Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben
  • Szoftverfejlesztésben való jártasságot (legalább minimális szintq fejlesztQi tudást)
  • Angol nyelvtudást
  • Tudd, mi a cél, hova akarod eljuttatni a terméket
  • Legyél jó a priorizálásban és a kommunikációban

Előnyök

  • Van termékfejlesztési tapasztalatod
  • Lapul a fiókodban SM/PO/PM certificate
  • Nem új számodra az Atlassian JIRA és/vagy Confluence

Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívásokat
  • Folyamatos tréningeket, belsQ meetup-okat
  • LehetQséget, hogy bele tudj kóstolni a különbözQ technológiák használatába (fejlesztQink széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkeznek)