Freelance SAP Project Manager

Tanácsadó Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 11, hétfő Azonosító: 2186

We are looking for experienced, freelance IT professianals for mid and long term, highlighted projects at our partner, related to the oil industry.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Budapest

Project

  • SAP System platform implementation based on CTO strategy from the old Power platform to the new Converged platform.

Requirements

  • Experienced IT Project Manager with practical relevant experince in managing and leading infrastructure related projects.
  • Basic understanding of IT Infrastructure is a must.
  • SAP System Platform knowledge

Demand

  • 9 months
  • 2 days/week