Freelance Project Support

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 21, csütörtök Azonosító: 2164

Közép és hosszútávú projektekre várjuk Freelancer szakemberek jelentkezését olajipari partnerünk kiemelt prioritású projektjeire.

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Feladatok

  • Havi szinten CATS monitorozása, számonkérése, nyomon követése, riportok készítése planned/actuals stb
  • Havi szinten Projekt pénzügyi adatainak és mutatóinak monitorozása, ebből riportok készítése
  • PM mellett Meeting Minutes rögzítése
  • Igény szerinti Powerpoint prezentációk vázlatának elkészítése megadott inputok alapján
  • Action Point-ok követése, behajtása
  • A projekt kapcsán folyamatosan felmerülő IT helpdesk jegyek igénylése, nyomon követése teljesülésig és az ezekkel kapcsolatos kapcsolattartás, adatpótlások felektől
  • Belső IT-s Dashboard karbantartása és frissítése hetentként

Elvárások

  • IT PM metodológia alapismeretek, leszállítandók, alapvető projekt dokumentációk és azok kezelése
  • Erős Word, Excel, Powerpoint, Visio, MS Projekt ismeret (verziókontrol, tracker)
  • Alap SAP ismeret
  • Erős pénzügyi ismeret - költségek nyomon követése, CATS, pénzügyi riportok
  • Agilis, jó kommunikációs készség,

Képességek

  • Project hossza 12 hónap
  • Lefedettség 5 nap/hét