Freelance Angular fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 21, hétfő Azonosító: 2066

Közép és hosszútávú projektekre várjuk junior/senior tapasztalattal, számlaképes szakemberek jelentkezését nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnerünk kiemelt prioritású projektjeire.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Olyan frontend fejlesztő munkatársat keresünk csapatunkba, aki szívesen tervez és készít nagyvállalati környezetben alkalmazások számára felhasználói felületet.

Elvárások

  • rendelkezel az alábbi Web technológia alapismeretekkel JavaScript, HTML5, CSS
  • ismered a Bootstrap keretrendszert
  • jártas vagy az Angular platform használatában
  • vannak TypeScript ismereteid
  • ismersz verziókövetQ rendszereket (SVN, Git)
  • van tapasztalatod REST szolgáltatásokkal

Amit ajánlunk

  • Részt vehetsz érdekes, nemzetközi internetes szolgáltatás fejlesztésében
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezetQ fejlesztQ támogatja munkádat és segíti szakmai fejlQdésedet
  • Agilis, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalataidnak megfelelQ kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidQt