Folyamat- és rendszerszervezési Csoportvezető

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 7, péntek Azonosító: 2061-2

Pénzügyi informatikai területen működő, saját termékeket fejlesztő, innovatív, piacvezető partnerünk saját csapatába keresünk új kollégát hosszú távra Folyamat- és rendszerszervezési Csoportvezető pozícióba.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • A folyamatmenedzsment és termékfejlesztési csoport vezetőjeként a partnerünk által fejlesztett folyamatmenedzsment és más szolgáltatás orientált (SOA) informatikai rendszerek tervezése, implementálása, implementációs projektek vezetése
  • Folyamat alapú megoldások szállítása ügyfeleink számára, kapcsolattartás ügyfelekkel, termékbemutatók tartása
  • Folyamatok modellezésének, paraméterezésének, optimalizálásának, dokumentálásának irányítása
  • Folyamatmodellek implementálásához szükséges fejlesztések specifikálásának irányítása
  • Folyamatra jellemző teljesítménymutatók felállítása, mérőszámok és riportok kialakítása
  • Folyamattesztek elvégzése, folyamatok bevezetése, testre szabása
  • Kapcsolattartás a társaság vezetőségével, társosztályok vezetőivel

Elvárások

  • Felsőfokú folyamatszervezői, vagy informatikus végzettség
  • Folyamatmenedzsment, folyamatmodellező eszközök (Aris, Adonis, Mega) és workflow alkalmazások ismerete
  • BPMN 2.0 és DMN 1.1 szabványok ismerete
  • Webes technológiák, XML, Java ismeretek
  • Jártasság az adatbázis-kezelési módszertanokban, illetve az SQL nyelvben
  • Jó problémamegoldó, logikai, együttműködési és kommunikációs készség, konstruktivitás
  • Precíz munkavégzésre irányuló belső igényesség
  • Legalább 2 sikeresen zárt informatikai projekt vezetése
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, erős vezetői képességek, vállalati célok hiteles kommunikálása a beosztott munkatársak felé

Előnyt jelent

  • Pénzügy-, bankinformatikai területen szerzett, illetve eszközfinanszírozáshoz kapcsolódó tapasztalatok
  • Oracle adatbázis-kezelővel kapcsolatos tapasztalatok
  • DITA 1.2 és CMMN 1.1 szabványok ismerete
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat (SOA, WorkFlow)
  • ERP rendszerek ismerete
  • Nagyvállalati folyamatkatalógus kialakításával kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok a cég új termékportfóliójának továbbfejlesztésében
  • Összetartó, szakmailag magasan felkészült csapat - nem az alapoktól kell kezdeni a munka megszervezését
  • Valós teljesítmények mentén fejlődő, sok éve a piacon lévő, szabályozottan működő cég
  • Minőségi munkakörülmények
  • Stabil működési háttér
  • Erős vezetői támogatást biztosítása
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségi lehetőség
  • Közvetlen teljesítményértékelés
  • Versenyképes jövedelem