ERP Business Analyst

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 22, kedd Azonosító: 2102-2

Nemzetközi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő partnerünk saját csapatába keresünk új szakembert hosszú távra ERP Business Analyst pozícióba. Ügyfelünk egyedi termékek fejlesztésével és fizikai megvalósításával foglalkozik, amely megoldások világszinten elismert piaci szereplővé tették.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • ERP rendszerbevezetések utógondozása
  • Napi szintű problémák kezelése, felhasználók támogatása
  • Napi szintű folyamatok kialakítása és ellenőrzése
  • Fejlesztési igények megfogalmazása, specifikálása, meglévő folyamatokhoz illesztése
  • Fejlesztések tesztelési folyamatának koordinálása és ellenőrzése
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel
  • Felhasználók oktatása

Elvárások

  • Min. középfokú, preferáltan pénzügyi végzettség
  • Vállalati informatikai rendszer működtetésében szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vállalati folyamatok kialakításában, átszervezésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • QAD vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Képzéseken, tréningeken való részvételi lehetőség
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria juttatások
  • Kiváló csapat